Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Śleszynek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Centrum,Kutno(Śleszynek + 21 km)

285 000 zł46,90 m² 6 076,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,9 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Staszica w Kutnie. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Płocka

Gąbin(Śleszynek + 21 km)

150 000 zł297 m² 505,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek z pierwszoplanową ekspozycją na Starym Rynku Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej, oznaczonej geodezyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł176 m² 1 017,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę przy ul. Troczewskiego w Kutnie, na przeciwko Urzędu Skarbowego. Powierzchnia 176 mkw. Aktualne warunki zabudowy budynku usługowo mieszkalnego w zabudowie zwartej. Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Kutno(Śleszynek + 21 km)

279 000 zł46,90 m² 5 948,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Kościuszki w Kutnie - w spokojnej, zielonej okolicy z pełną infrastrukturą w zasięgu ręki. Dane nieruchomości: powierzchnia całkowita: 46,9 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Oporów

Oporów(Śleszynek + 9 km)

565 000 zł125 m² 4 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

*** tylko W home park nieruchomości! *** Oferuję do sprzedaży siedlisko z domem i wieloma zabudowaniami gospodarczymi! Pragniesz się przenieść razem ze swoim biznesem (np. mechaniką.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Tuliska

Tuliska(Śleszynek + 18 km)

97 000 zł1 770 m² 54,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam urokliwą działkę położoną w malowniczej miejscowości Tuliska, gmina Szczawin Kościelny. Powierzchnia działki: 1770 m , co daje przestronność i możliwości zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Filipowicza

Grunwald,Kutno(Śleszynek + 21 km)

1 795 000 zł500 m² 3 590 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Sprzedam obiekt biurowo magazynowo usługowy na działce przemysłowej przy ul. Filipowicza w Kutnie - dojazd od ul. Grunwaldzkiej - były teren miflex. Powierzchnia działki 2208 mkw. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł37,80 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie w centrum Kutna, ul. Braci Śniadeckich. Idealne pod inwestycję, do własnej aranżacji. Opis nieruchomości: * Lokalizacja: ul. Braci Śniadeckich.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Mickiewicza

Majdany,Kutno(Śleszynek + 21 km)

1 590 000 zł500 m² 3 180 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam nieruchomość zabudowaną budynkami biurowo magazynowo produkcyjnymi na działce przemysłowej przy ul. Mickiewicza w Kutnie. Możliwość kontynuowania działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Sułkowska

Piątek(Śleszynek + 22 km)

865 000 zł128 m² 6 758 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 416 m²

Jeśli poszukujecie Państwo nowego, gotowego do zamieszkania domu, z dala od zgiełku miasta to ta alternatywa spełni oczekiwania. Nie szukaj dalej , bo ten dom jest teraz w wyjątkowo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia